Snow4Life - Blog Snowboardowy - Sklep i Szkolenia
facebook instagram

Korua Shapes – Neon Noir

8 grudnia 2023 Kategoria: News

Tak o filmie piszą jego twórcy:

Zeszłej zimy wróciliśmy do Japonii po raz pierwszy od Covid, z zamiarem zanurzenia się w bezdennej studni puchu, którą może zapewnić tylko Hokkaido. I tak się stało. W międzyczasie w domu, w Szwajcarii, spotkaliśmy się z takimi samymi warunkami jak wtedy, gdy wyjeżdżaliśmy: zupełne przeciwieństwo tego, czego doświadczyliśmy za granicą. To zainspirowało nas do poszukiwania dalszych kontrastów, ale także podobieństw między tymi dwoma miejscami, które są nam tak drogie – Szwajcarią, naszym domem, z wysokimi Alpami, głębokimi dolinami, małymi wioskami i starą europejską architekturą; w przeciwieństwie do spokojnych wzgórz północnej Japonii i gęstego, tętniącego życiem szaleństwa, jakim jest Tokio.

Wraz z ekipą – Nicholasem Wolkenem, Jamesem Niederbergerem, Spencerem O’Brienem, Runarem Hjörleifssonem, Darią Fuchs, Atsufumi Mizuno, Aaronem Schwartzem, Elle Hindert i Nathanem McBride – zagłębiliśmy się w filmową eksplorację dwóch kultur i terenów po przeciwnych stronach świata – które są ściśle związane z nami poprzez snowboarding, ale na swój sposób pięknie się różnią.

Ten krótki film to coś więcej niż tylko wizualna uczta; to dialog chwil i wrażeń, narracja, która tańczy w świetle i cieniach obiektywu kamery Elle, uchwycając istotę naszych wspólnych doświadczeń. Serce Neon Noir leży w jego zdolności do wzięcia wszystkiego, co spożyliśmy w ciągu kilku krótkich tygodni i spakowania tego w spójne wizualne doświadczenie, które czasami wydaje się gorączkowe i pilne, a czasami spokojne, cierpliwe i spokojne.

Snowboarding to naprawdę wspaniała rzecz, która daje nam możliwość zobaczenia świata w wyjątkowym świetle. Dołącz do nas, aby uczcić nie tylko miejsca, w których mieliśmy szczęście spędzić czas, ale także więzi, które łączą nas po wyjeździe.

Tagi: , ,
Starszy wpis
Komentarze

Wyjazdy i szkolenia

Kurs Asystenta Instruktora Snowboardu

WYJAZD / SZKOLENIE
Termin: 02.01-07.01.2024

Rozpoczęcie sezonu snowboardowego 23/24 w Kaunertal

WYJAZD / SZKOLENIE
Termin: 11.11-16.11.2023

Free and Style La Plagne – BRAK MIEJSC!!!

WYJAZD / SZKOLENIE
Termin: 20.01- 27.01.2024

Snow Paradise Avoriaz 2024 – BRAK MIEJSC!!!

WYJAZD / SZKOLENIE
Termin: 23-30.03.2024